Наші публикації

Безсоння. Причини та наслідки а також поради що до здорового сну.

Труднощі із засипанням❓Часті пробудження ночами❓ Або може сонливість і втома після восьмигодинного сну❓

GOOGLE АБО КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ⁉️

Пам'ятайте, треба дбайливо ставитися до себе, бережіть свій організм, не ходіть за порадою до фармацевта (фармацевт не є лікарем, фармацевт - біохімік), тим, що Ви прочитали на якому форумі або на ресурсі «питання-відповідь».

СТРАХ ПРИЙТИ НА ПРИЙОМ ДО ГІНЕКОЛОГА

У кожного з нас різні страхи... Хтось до тремтіння в колінах боїться стоматолога, хтось наркозу і операцій, а хтось непритомніє, побачивши гінекологічного крісла. Багато жінок бояться йти на прийом до гінеколога, роками втрачаючи при цьому дорогоцінний здоров'я і комфортне життя.

Тест толерантності до глюкози для вагітних

Тест толерантності до глюкози для вагітних

Тест толерантності до глюкози використовується в основному, для виявлення цукрового діабету вагітних (гестаційного діабету). Проводиться ВСІМ вагітним на 24-28 тижні в клініці "Довіра" в м.Дніпро (в групах ризику проводиться додатково при постановці на облік).

Які наслідки тягнуть невпевненість в собі і низька самооцінка?

В першу чергу страждають відносини - з собою, з близькими, з життям, з оточуючими. І самій людині погано і поруч з ним тяжко і сумно перебувати. 

ЕНДЖЕРІКС В / ENGERIX В (ДЛЯ ДОРОСЛИХ ТА ДІТЕЙ)

ЕНДЖЕРІКС В / ENGERIX В (ДЛЯ ДОРОСЛИХ ТА ДІТЕЙ)

Вакцина «Енджерікс В» застосовується в клініці DOVIRA, в місті Дніпро для проведення вакцинації дитини проти, вірусного гепатиту В.

Краса зсередени!

Будь-які відхилення від норми тягнуть неприємні наслідки:

При надлишку - можуть виникнути ендометріоз, гіперпластичні процеси ендометрія (і не тільки), порушення вуглеводного і жирового обміну.
При нестачі жінка виглядає старше свого віку, розвивається остеопороз, погіршується стан шкіри і волосся, судин, зростає рівень холестерину.

Енурез у дитини

Вважається, що нетримання сечі (енурез) - це дитяча історія. Переважно це так. Але енурезом можуть страждати і дорослі, і підлітки. це періодичне нічне нетримання сечі у дітей, старших за 5 років. Тобто якщо дитина молодша за 5 років.

Відновлююча терапія

Відновлююча терапія

З кожним днем ​​до нас наближається Новий Рік - це дійсно прекрасне свято. Зустрічати його прийнято в затишній домашній обстановці в колі близьких і друзів. Слід пам'ятати, що в святкові дні вкрай важливо стежити за своїм здоров'ям і уникати переїдання, а також, алкогольної інтоксикації.

Консультація терапевта

Що ж входить в обов'язки лікаря-терапевта?⠀

  • збір анамнезу
  • застосування необхідних методів обстеження
  • занесення всієї отриманої інформації про стан пацієнта в його медичну картку, в деяких випадках це може бути направлення